Що таке біткоїн та сатоші

Біткоїн - самостійна, максимально захищена електронна валюта, яка не підпорядковується банкам і органам правління. Ідея створення цієї криптовалюти належала загадковому Сатоші Накамото, іменем якого пізніше назвали найменшу неподільну частину біткоїна - мікромонету “сатоші”.

Відомо, що курс криптовалютної вартості постійно змінюється, але співвідношення сатоші до біткоїна залишається постійним: 1 ВТС = 100 000 000 сатоші.


Як купити біткоїн

Поповнення електронного гаманця або обмін біткоїнів на Xbtc відбувається дуже легко і зрозуміло як для новачка, так і для досвідченого користувача:

  • Не треба реєструватися. В процесі здійснення операцій система реєструє вас моментально під час введення даних в форму для поповнення.

  • Безготівково купити біткоїни можна за допомогою Приват24 або банківської картки. Просто заповнюйте форму на головній сторінці сайта Xbtc і слідуйте підказкам платіжних систем.

  • Для поповнення гаманця готівкою, після введення всіх необхідних даних в формі, оберіть кнопку "сплатити готівкою". Слідуючи підказкам системи Liqpay, введіть свій контактний номер телефону, на який буде відправлено дані платежу. В найближчому до вас терміналі ПриватБанку введіть номер свого телефону і підтвердіть його кодом, отриманим в смс. Оберіть необхідний рахунок (якщо їх декілька) і внесіть готівку. Поповнюючи Bitcoin-гаманець через термінал, уточнюйте курс криптовалют на поточний момент, тому що зарахування біткоїнів проводиться за курсом, який був в момент укладання угоди.

Скільки коштує біткоїн

Криптовалюта являється конкурентом національним валютам. Кількість біткоїнів обмежена, тому вони вважаються надійним і цінним активом. Електронні гроші не залежать від центробанків, тому ціна біткоїна не має відношення до коливання курсу долара та інших класичних факторів. Ціна за 1 BTC постійно змінюється, бо визначається попитом, пропозицією, обумовлена потребами учасників ринку та залежить від країни, де знаходиться біржа.

Сервіс Xbtc є одним із найбільших обмінних майданчиків на Україні, який взаємодіє з надійними джерелами і біржами, надаючи актуальну і перевірену інформацію щодо курсу купівлі і продажу біткоїнів. Завдяки простому інтерфейсу і автоматичній реєстрації, ви легко і швидко реалізуєте необхідну операцію.

Як вивести біткоїн на картку ПриватБанку

Для обміну сатоші або біткоїнів на гривню необхідно виконати декілька простих кроків:

  • в формі Bitcoin, на головній сторінці сайту Xbtc, оберіть вкладку “продаж”;

  • введіть дані картки ПриватБанку і суму для обміну;

  • система згенерує унікальний адрес, на який необхідно відправити відповідну суму в біткоїнах;

  • після отримання 3 підтверджень транзакції в блокчейні, гроші будуть автоматично зараховані на картку ПриватБанку.

Сервіс Xbtc працює в автоматичному режимі, тому купити, обміняти та вивести біткоїни на картку ПриватБанку можна в будь-який час доби. При виникненні питань, наші співробітники нададуть консультації в будь-який час без затримок, перерв і вихідних. Обмінний сервіс Xbtc піклується про збереження конфіденційності інформації, що передається. У межах платформи, ми використовуємо прогресивні алгоритми шифрування, які перешкоджають спробам злому і крадіжки даних.

Останні новини
Блокчейн - радикальная метаморфоза, формирующая наше финансовое будущее
Блокчейн - радикальная метаморфоза, формирующая наше финансовое будущее

2556 0

Узнайте, как технология Блокчейн, которая является основой криптовалютных систем, уже сейчас начинает формировать наше финансовое будущее. Мы расскаже...
Будущее банковского дела - полный переход на Биткоин

3044 0

Узнайте о том, какие предпосылки, существующие уже сегодня, могут способствовать глобальному переходу от фиатных валют к криптовалютам, и к каким посл...
Криптовалюты для отмывания денег: как это работает
Криптовалюты для отмывания денег: как это работает

3154 0

Узнайте о том, какие схемы вывода денежных средств из «черной» или «серой» зоны экономики используются преступниками или бизнесменами, желающими обойти закон. Изучение различных типов виртуальных валют и приложений, которые были разработаны вокруг них, дает нам лучшее понимание высоких рисков отмывания денег и мошеннич...
Как купить биткойн анонимно, без идентификации

8279 0

Узнайте о способах приобретения Биткойнов без предоставления своих персональных данных третьим лицам! В настоящей статье мы перечислим методы, позвол...
Как инвестировать в биткоин: полное руководство для начинающих

3112 0

Узнайте, как инвестировать в Биткоин в 2019 году! Развитие криптовалют не стоит на месте, и постоянно появляются все новые способы, посредством котор...